Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Obsah:

- XVM (zobrazení WN8 u hráčů, žárovka se zvukovým znamením, spotlé/nespotlé tanky, podrobnější minimapka se jmény tanků, hit log, čas do zabrání báze a počet útočníků...atd)
- YK statistiky
- Zvedak Tank icons (ty na postranních panelech)
- ZoomOut, ShowZoom
- Odstranění úvodního videa
- Hodiny v bitvě i v hangáru (+ datum)
- Zaměřovač Jimbo s dobou nabíjení
- gunConstraints (pro TD a arty - výseč děla)
- Maximum visibility (odstranění mlhy a těch hnusných barevných filtrů)
- server select fix (zapamatuje si vybraný server)
- MultilinedTankCarousel_1.4 (víceřádková garáž)
- Damagepanel_GambitER_0811_v2 (ukáže inkasované dmg a jakou municí) - smazáno kdo udělil dmg
 
 
Screenshoty:


VjAtM.th.jpg qa8kK.th.jpg YVGrd.th.jpg

 
Před instalací SMAŽTE původní složku ../res_mods! Další přidávání modifikací je jen na vás, nezaručuji další funkčnost. Zaručuji funkčnost balíku jako takového. Zároveň nenesu žádnou zodpovědnost za případné problémy způsobené tímto balíčkem (to jen kdyby náhodou někde něco, znáte to, blabla...nebojte, je to virus free). Pokud se stále vyskytují problémy s funkčností, smažte a znovu nainstalujte celé WOT. Pomáhá to.
 
Instalace:
- stáhněte balík
- v adresáři se hrou smažte složku res_mods
- ve winraru otevřete a zkopírujte složky res_mods a res do složky se hrou
- aktivujte si XVM - návod v češtině ZDE
 

Odkaz ke stažení (0.9.15.2)

Stahujte ZDE

 

Balík BYL, JE a BUDE jednoduchý! Téměř žádné pomocné berličky v něm nehledejte. Žádná usnadnění vaší paměti a umění, pouze pár informací navíc, které ovšem neodhalí více, než se patří. Vrcholem pomoci je minimapa implementovaná v XVM. V Dmg panelu úmyslně mažu kód vypisující jméno střelce, který ani nemusel být spotnut. 

 

Další nastavení:
 
Změna klávesy pro zvětšení minimapy:
 
- změna klávesy pro zvětšení minimapy (defaultně Ctrl): otevřete \World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak, zde najděte soubor hotkeys.xc, otevřete v poznámkovém bloku! a změňte kolonku "keyCode": 67 na "keyCode": "čísloKtereChcete" .Na výběr máte čísla napsaná nad touto kolonkou.
 
Posunutí Hitlogu níže (aby se nepřekrýval s ikonami znaků tanků:
 
Otevřete složku s XVM configy
(..\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak) a zde otevřete hitlog.xc (v poznámkovém bloku) a zde přepište hodnotu Y třeba na 30.
Pak otestujte a bude li vyhovovat, máte vyhráno. Čím vyšší číslo, tím níže hitlog bude. Lze hýbat i s X, takže si ho můžete hodit kam chcete, ale to už je vaše věc. Příklad:
 
"x": 300,
"h": 1000,
"y": 3
 
Na:
 
"x": 300,
"h": 1000,
"y": 30
 
Změna počtu řád tanků v garáži:
 
Otevřít v poznámkovém bloku: D:\Hry\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak - carousel.xc  - 8. řádek "rows" - dvojku přepsat na požadovaný počet řad. Uložit.
 
 


CO DĚLAT, KDYŽ MODIFIKACE NEFUNGUJÍ, AČ JINÝM FUNGUJÍ?

1) Smazat složku Res_mods a nahradit jí nejnovější složkou res_mods z balíku
2) Selže-li bod 1, odinstalujte a znovu nainstalujte hru
Toto řeší 99% problémů.
 
 
Děkuji za dar od hráče Azone_27, jakožto poděkování za (wau, to to letí) několikaletou podporu modifikačního balíčku.

 

 

8a9YK.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Progress log:

- Objeven problém z jazykem tanků... rusky to asi nikdo nechce...zabere další čas...| Hotovo

- nezobrazující se pozice objevených a zmizelých nepřátel | Hotovo

- přendání zobrazení velké mapy z Ctrl na jinou klávesu - aktuálně klávesa X | Hotovo

YansenKrasen neukazuje čistý zisk | Hotovo

- předělat WN6 (82) na dlouhé celé číslo po stranách obrazovky - Hotovo 

- vytvořit menší zvětšenou minimapu (450x450px) - měla by se sama měnit velikost dle velikosti monitoru | Hotovo

- opravit minimapu, získat vzhled jako dříve | Hotovo

- vytvořit config, kde se objeví jen barevné  jméno tanku dle WN6 | Hotovo

- zoom se sekne, třeba použít Shift | Hotovo

- indikátor, odkud chodí střely smazat | Hotovo

- smazat andělíčky, vylétávající z mrtvol | Hotovo

- udělat config pro malou mapu bez jmen tanků - Není třeba, velikost se mění sama

- nesedí barvičky u soupeřova týmu | Hotovo 

- zakomponovat zoomX | Hotovo 

- opravit unzoom | Hotovo 

 

 

Obsah:
- XVM (zobrazení WN8 u hráčů, žárovka se zvukovým znamením, spotlé/nespotlé tanky, podrobnější minimapka se jmény tanků, hit log, čas do zabrání báze a počet útočníků...atd)
- YK statistiky
- Zvedak Tank icons (ty na postranních panelech)
- ZoomOut, ShowZoom
- Odstranění úvodního videa
- Hodiny v bitvě i v hangáru (+ datum)
- Zaměřovač Jimbo s dobou nabíjení
- gunConstraints (pro TD a arty - výseč děla)
- Maximum visibility (odstranění mlhy a těch hnusných barevných filtrů)
- server select fix (zapamatuje si vybraný server)
- MultilinedTankCarousel_1.4 (víceřádková garáž)
- Damagepanel_GambitER_0811_v2 (ukáže inkasované dmg a jakou municí) - smazáno kdo udělil dmg

Screenshoty:
VjAtM.th.jpg qa8kK.th.jpg YVGrd.th.jpg

Před instalací SMAŽTE původní složku ../res_mods! Další přidávání modifikací je jen na vás, nezaručuji další funkčnost. Zaručuji funkčnost balíku jako takového. Zároveň nenesu žádnou zodpovědnost za případné problémy způsobené tímto balíčkem (to jen kdyby náhodou někde něco, znáte to, blabla...nebojte, je to virus free). Pokud se stále vyskytují problémy s funkčností, smažte a znovu nainstalujte celé WOT. Pomáhá to.

Instalace:
- stáhněte balík
- v adresáři se hrou smažte složku res_mods
- ve winraru otevřete a zkopírujte složky res_mods a res do složky se hrou
- aktivujte si XVM - návod v češtině ZDE

Odkaz ke stažení (0.9.2)
Stahujte ZDE

Balík BYL, JE a BUDE jednoduchý! Téměř žádné pomocné berličky v něm nehledejte. Žádná usnadnění vaší paměti a umění, pouze pár informací navíc, které ovšem neodhalí více, než se patří. Vrcholem pomoci je minimapa implementovaná v XVM. V Dmg panelu úmyslně mažu kód vypisující jméno střelce, který ani nemusel být spotnut.

Další nastavení:

Změna klávesy pro zvětšení minimapy:

- změna klávesy pro zvětšení minimapy (defaultně X): otevřete \World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak, zde najděte soubor hotkeys.xc, otevřete v poznámkovém bloku! a změňte kolonku "keyCode": 67 na "keyCode": "čísloKtereChcete" .Na výběr máte čísla napsaná nad touto kolonkou.

Posunutí Hitlogu níže (aby se nepřekrýval s ikonami znaků tanků:

Otevřete složku s XVM configy
(..\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak) a zde otevřete hitlog.xc (v poznámkovém bloku) a zde přepište hodnotu Y třeba na 30.
Pak otestujte a bude li vyhovovat, máte vyhráno. Čím vyšší číslo, tím níže hitlog bude. Lze hýbat i s X, takže si ho můžete hodit kam chcete, ale to už je vaše věc. Příklad:

"x": 300,
"h": 1000,
"y": 3

Na:

"x": 300,
"h": 1000,
"y": 30

Změna lišty tanků v garáži:

V menu nastavení hry přejděte do záložky mods. Zde si posuvníky nastavte počet řad tanků v garáži a velikost jejich ikon a textu. Potvrďte, odhlašte se a znovu se přihlašte. Změny se projeví po přihlášení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si to po Zvedákovi trochu upravit podle mého gusta, tak když by někdo měl zájem pište do pošty. Tady je obrázek. Minimapa zobrazuje kromě vašeho dohledu i dohled zprostředkovaný a ikony jsou pro mé staré oči rychle rozeznatelné. Podle barvy hned vidím poměr HT, MT, SPG a LT a i popisy jsou veliké a rychle čitelné. Podle obrázků se mi špatně rozpoznává o jaký tank vlastně jde. Levý ALT ukazuje další informace o tancích a pavý ALT ukazuje zvětšenou minimapu. Mám také radši ten průhledný damage panel.

 

di-H3L2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvedaku je to luxusni mam to naprosto stejne jako od musaciho jedina vec me štve když zmačknu x zvetší se me minimapa.Je to udelany asi pro vysokouhlý obrazovky jelikož hraji na notebooku tak ta mapa je moc obrovska a vidim z ni jenom polovinu. Zkus to prosim nejak opravit diiiik (a jeste je jiny styl pisma v tabulce tanku, to už ale neni podstatny) jo a jeste tam mel tabulku kde bylo kolik jsi dal za naboje za opravy a kolik jsi celkove vydelal (nebo mužu dat podrobnou zpravu ale to je zdlouhavy :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou otázku...

 

Ty xvm staty (rating) jsou ty malá zaokrouhlená čísla, že ? To 68 atd. Jde to nějako změnit na WN6, aby tam třeba místo 42 bylo 960...? Nevím, přesně ten poměr :)

Jo to bych taky prosil.:) Ten index nebo co to je mi nic neřekne, já radši číslo, jak je všude u WN6/7 udávaný.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, skvělá práce dnes sem nahodil a zatím 100% spokojenost, jen malý dotaz: je to naschvál že nepřátelská TD mají na minimapě ikonu kostičky? (obj a T-28 prot. v jedné bitvě)?

 

P.S. mění tvůj balíček nějak grafickou stránku hry? (zdá se mi to nějaké lehce jiné :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vaši žádost změněno dvouciferné číslo WN6 na klasické 1-4 místné. Pokud chcete normálně dvoumístný, nechte si balíček v 1.2

 

Verze balíčku s touto úpravou 1.2.1:

http://uloz.to/xH8wDFU8/zvedakuv-balik-modifikaci-1-2-1-rar

6KFOv.jpg

 

 

 

ahoj, skvělá práce dnes sem nahodil a zatím 100% spokojenost, jen malý dotaz: je to naschvál že nepřátelská TD mají na minimapě ikonu kostičky? (obj a T-28 prot. v jedné bitvě)?

Určitě ne. Už to vidím. Tak minimapa ještě není hotová...budu muset najít ikonky tanků. To zas bude srandy  :sweat: A já měl radost, že od ní budu mít konečně klid.

 

- akorát na těch WN6 budu muset opravit barvičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni znovu balíček. Když jsem to včera přepsal, udělal jsem jen jednu stranu. Tys to stihl stáhnout zrovna v době, kdy jsem pracoval na opravě  :biggrin:

Navíc teď už by měla být minimapa 100% v cajku. A větší náhled se aktivuje klávesou C.

 

- opraveny barvy NW6 na posraních panelech - stáhnout patch k balíčku v1.3 v prvním příspěvku

xNLPK.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku díky za tvou práci, super, že jsi se do toho dal.

 

Drobné výtky, taky mi to ukazuje čtverečky SPG místo TD a medium tanků. A XVM ukazuje jiné hodnoty v tabulce a jiné ve hře, modrý hráč v tabulce s neukazoval ve hře jako zelný.

 

Báječný je mód, že se mi ukazuje, kdo mne spotl a vidí - rozsvítí se mi žárovička v tabulce u daného protivníka, to je moc pěkné. To jsem ještě nikdy neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytvořen config na přání - vidíte barevně (dle WN6) jméno tanku, po stisknutí L.ALT se zobrazí WN6, jméno, název tanku, %win u daného tanku a počet odjetých bitev s daným tankem.

Odkaz na patch: http://uloz.to/xCoLr7Ks/xvm-rar

 

Instalace: Přepsat složku XVM ve složce /res_mods

 

YNmuE.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku díky za tvou práci, super, že jsi se do toho dal.

 

Drobné výtky, taky mi to ukazuje čtverečky SPG místo TD a medium tanků. A XVM ukazuje jiné hodnoty v tabulce a jiné ve hře, modrý hráč v tabulce s neukazoval ve hře jako zelný.

 

Báječný je mód, že se mi ukazuje, kdo mne spotl a vidí - rozsvítí se mi žárovička v tabulce u daného protivníka, to je moc pěkné. To jsem ještě nikdy neviděl.

Stáhni si balíček v1.3 + patch. Tohle vše už je opravené. Nebo mělo by. Dej vědět. A ty žárovičky - to jen vidíš, kdo byl spotnutý a kdo je aktuálně na minimapě vidět. Ne, kdo tě vidí atp. Takže víš, že KV-1 u sebe po deseti minutách nemá žárovičku žádnou - asi je celou hru afk a stojí na bázi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni si balíček v1.3 + patch. Tohle vše už je opravené. Nebo mělo by. Dej vědět. A ty žárovičky - to jen vidíš, kdo byl spotnutý a kdo je aktuálně na minimapě vidět. Ne, kdo tě vidí atp. Takže víš, že KV-1 u sebe po deseti minutách nemá žárovičku žádnou - asi je celou hru afk a stojí na bázi.

aha, já dal zatím jen dvě hry, tak jsem to ještě nepobral, díky za upřesnění  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...