Přejít na obsah

Recommended Posts

n153zl.jpg

 

1. Obsah modpacku:

 

XVM -statistiky hráčů ve hře
WoW Style XVM -xvm ve stylu World of Warcraft rarity itemů (WN8)
YasenKrasen statistiky -barevné výsledky bitev + denní statistiky
Pogs icony -ikony s armor, dohledem a penetrací
Harpoon -zaměřovač
Sauron's Eye -šestý smysl v podání oka Saurona
Visibility and Lighting Mod -odstranění "mlhy" v dálce +lepší osvětlení
White Death -zničené tanky se po vyřazení z boje stanou bílými
Damage indikátor -šipka s časem a směrem příchozí střely
Minimapa -obsahuje pozice posledního spotu nepřátel, možnost zvětšení mapy po stisknutí ctrl
Serverový zaměřovač -modrý nitkový kříž
Dmg panel a hitlog -záznam přijatého (+ typ munice) a
rozdaného poškození
Artylery assistant -pohled z ptačí perspektivy pro artilerie, tlačítko G
Focus mode -šipka se směrem spotlého tanku na dostřel
IRC hangar -podzemní hangár

 

Další funkce modů:
- oznámení o výsledku bitvy v bitvě následující
- přeskočení intra
- odstranění stínu při sniper modu
-
autologin

- filtry tanků v hangáru
- gold locker v garáži (zamezí nechtěnému utrácení goldů)
- primární měnou pro všechny tanky nastaveny kredity místo goldů (za prémium doplňky a zlatou munici)
- datum a čas v hangáru


 

Obrázky:

4jsswj_th.jpg2r73jmh_th.jpg

fozu5k_th.jpgeap18g_th.jpg

19b3ar_th.jpg241191w_th.jpg

 

 

 

WN8 barvy:

301q0ht.jpg

 

Instalace modpacku:

 

  • Stáhnout a rozbalit v počítači (k balení byl použit program WinRAR - ke stažení ZDE)
  • Před instalací modpacku zálohuj obsah složky \World of Tanks\res_mods\
  • Z rozbaleného balíčku kopíruj z \World of Tanks -modpack [9.x]\1. Modpack složku res_mods
        do adresáře s hrou, např. X\World of Tanks\res_mods
  • V nastavení hry odklikni "Zobrazení úrovně vozidla"
     

2. WoT Programy

 

WoT Statistics

 

Program zaznamenávající jak každou bitvu (dmg, killy, přesnost, efektivitu,wn,...) každého tanku, tak i celkové hodnocení, progresy achievementů, tanky chybějící na eso, grafy a jiné. Program jde nastavit česky.

 

Tank Inspector

 

Utilita, která obsahuje snad všechny informace o jednotlivých tancích:

  • 3D modely tanků
  • modely poškozeni / weak pointy / armor při úhlech
  • parametry tanku
  • info o modulech 
  • přehledné porovnání parametrů dvou rozdílných tanků atd.

 

 

Řešení problémů:

 

1. Nefunguje mi XVM. Od patche 9.0 je třeba si XVM každých 14 dnů "aktivovat" na stránce XVM.

2. Jak odstranit Pogs ikony (barevný informační obdelníček)? Smaž složku contour - \World of Tanks\res_mods\0.x.x\gui\maps\icons\vehicle\contour.

3. U zaměřovače se mi zobrazuje podivný symbol (růžové PH, modrý klikyhák,...), co s tím? Změň si typ zaměřovačev nastavení hry. Může to také dělat serverový zaměřovač - vypnutí v nastavení hry.

4. Jak vypnout auto-přihlašování? Ve \World of Tanks\res_mods\configs\xvm\WoW\wow-login.xc změň řádek "autologin": true, na  "autologin": false.
5. Jak odstaranit bílé vraky tanků a barevné hitzony na tancích? Smaž složku vehicles -
\World of Tanks\res_mods\0.9.x\vehicles

 

 

 

 

Chceš-li tento projekt podpořit:

 

        Paypal:                       Gift Shop:               
 

351et83.jpg                    152cgzp.jpg      

 

 

2mmio77.jpg

Download:
 

Webshare:

 3661c.jpgModpack Engin1945 0.9.17.3

                                             

Hellshare:

 3661c.jpgModpack Engin1945 0.9.17.3

 

 

Pokud se ti modpack líbí, neváhej kliknout na bfhv11.jpg vpravo dole Smile_Default.gif

 

Zpětná vazba je vítána!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale nevěděl jsem, že tato společná stránka existuje.. :smile: s těmi boostery mi to podstatně zvedlo fps na mém notebooku, stačí jen pustit tanky a v tom programu kliknout na zrychlit proces (WoT.exe) a pro jistotu zkontrolovat jestli jsou zakliknuta všechna jádra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš toho tam mraky, ale takovou víceméně dnes již základní věc jako hitlog na rozdanou dmg ti tam chybí...  :sad:

 

Ve screenu jde vidět hitlog - levý sloupeček dmg přijatý tj od koho, za kolik a jakým typem munice a pravý je dmg udělený a typ poškození

Nad oběma sloupcy je pak souhrný dmg udělený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhodnocení , se zaměřením na program ASHAMPOO CORE TUNER 2:

 

Nainstaloval jsme si program a otestoval: ( na AMD X2 ATHLON +5600, 2,9 Ghz, 4gb RAM 800 Mhz, ATI 7750 DDR 5, 1 Gb  Vista 32 bit)

 

Co můžu říct, že jakýsi malý nárůst jsem zaznamenal. Test proběhl při spuštění TS3 na druhém jádru - přiřazeném a hře WOT s vysokou prioritou přes výše uvedený program.

 

Záznam 1:

Běžící hra ( ve hře) s prioritou vysoká, TS na jádru 2, antivir ESET, Vista 32 bit + další běžné procesy

 

po_h_e_1.jpg

Záznam 2:

Zde jsem přestal hrát, proces v garáží, vypnuto TS

 

po_h_e_2.jpg

Záznam 3:

Vypnutí hry, klidový stav PC

po_h_e_3.jpg

 

 

Závěrem můžu říci, že pro uživatele co se starají o své PC, hlídají si procesy a mají ho nastavené k obrazu svému ( defragmentace, aktualizace, spuštěné procesy) je rozdíl ve FPS nepatrný. Spíše je to pro neznalé uživatelé, kde jim na pozadí běží dalších X programů, případně se v problematice PC neorientují vúbec. Už jen proto, že hra podporuje jen 1 jádro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohoto packu můžete dostat určité navýšení výkonu, ale od starého železa nemůžete očekávat zázraky..
Ač u mne byl nárůst fps po instalaci softwaru markantní a to počítač pravidelně udržuju.

Zkusil jsem podobný pokus jako VVothan. Kdy jsem s Ashampoo Tune Core (ATC) odjed bitvu s podporou všech jader (4). Poté jsem zrušil nastavení v ATC pro WoT a pustil jsem si záznam oné bitvy na jednom jádru. Pokles fps byl o 5 až 30 snímků.

Sestavu může brzdit jak procesor, tak i grafická karta, takže když vylepšíte jen jednu položku, nemusí být nárůst výkonu vždy tak znatelný, vše se odvíjí od sestavy PC.

 

Pár tipů, co mě k tomuto ještě napadají:

1. Vyššího výkonu, konkrétně u ATC, dosáhnete, čím více máte jader procesoru.

2. Pokud máte notebook, a v něm dvě graf. karty (integrovanou a herní), můžete dosáhnout vyššího graf. výkonu ve WoT, zakázáním integrované karty (alespoň mně to pomohlo).

3. Dále vypnutím vertikální synchronizace (pokud by se objevovaly patvary, opět zapnout). Já mám vypnuto.

4. Samozřejmě pravidelná údržba - čistění disku a registrů, defragmentace, antivir, povypínání zbytečných programů po spuštění (do příkazového řádku msconfig), pravidelné aktualizace ovladačů.

5. Jako nejlepší vylepšení je samozřejmě investice do nové grafické karty.

 

 

 

Nainstaloval jsme si program a otestoval: ( na AMD X2 ATHLON +5600, 2,9 Ghz, 4gb RAM 800 Mhz, ATI 7750 DDR 5, 1 Gb  Vista 32 bit)

 

Zde bych doporučil instalaci 64 bitového systému, pokud je procesor AMD Athlon 64 X2 5600+ neměl by být problém, protože jsou v PC 4GB RAM, které nemohou být plně využity. A také bych se zbavil Windows Vista (omyl od Microsoftu:) )

 

Slovo na závěr - můžete vyzkoušet a uvidíte, někomu pomůže víc, jinému méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Pár tipů, co mě k tomuto ještě napadají:

1. Vyššího výkonu, konkrétně u ATC, dosáhnete, čím více máte jader procesoru.

2. Pokud máte notebook, a v něm dvě graf. karty (integrovanou a herní), můžete dosáhnout vyššího graf. výkonu ve WoT, zakázáním integrované karty (alespoň mně to pomohlo).

3. Dále vypnutím vertikální synchronizace (pokud by se objevovaly patvary, opět zapnout). Já mám vypnuto.

4. Samozřejmě pravidelná údržba - čistění disku a registrů, defragmentace, antivir, povypínání zbytečných programů po spuštění (do příkazového řádku msconfig), pravidelné aktualizace ovladačů.

5. Jako nejlepší vylepšení je samozřejmě investice do nové grafické karty.

 

 

 

 

 

Ve správci zařízení jsem zakázal integrovanou grafiku a najednou mi WoT nefunguje...čím to může být? Stejně jsem ho jel na samostatnou.

 

edit...ukazuje to 2fps a 999 ping

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...